Hakkımızda 

Ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmeyi başaran CK GLOBAL LOGISTIC ; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı, etkin ve güvenli deniz, kara, hava taşımacılığını gerçekleştiriyor. Tüm dünya limanlarında hizmet veren CK GLOBAL LOGISTIC , direkt ve aktarmalı seferlerle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz adrese güvenle ulaştırıyor.


CK GLOBAL LOGISTIC tecrübeli kadrosu ve güçlü acente ağı ile dünyanın tüm büyük limanlarına / dan full konteyner taşımacılığını , güçlü bir servis ağı ile müşterilerine sunuyor.


Birçok line ile yapılan özel kontratlar ve avantajlar sayesinde özel fiyatlarını müşterilerine sunuyor.Güvenilir acente ağı ile komple konteyneri doldurmayacak her türlü ihracat - ithalat parsiyel yük taşımaları gerçekleştiriliyor.

Güvenlik açısından her türlü parsiyel yük CK GLOBAL LOGISTIC profesyonel ekibi tarafından bizzat yükleniyor , ve kargonun sağlam hasarsız ve eksiksiz yüklenmesi sağlanıyor .


- Kapıdan kapıya yük taşımaları (Door to Door )
- Üçüncü ülkeler arası parsiyel yük taşımaları 
- Parsiyel askılı taşımacılığı


CKGLOBAL LOGISTIC, talep ve beklentiler doğrultusunda, zaman ve maliyet hesapları yaparak, müşterilerine en uygun taşımacılık alternatiflerini sunuyor.Farklı servisler bir araya getirilerek tır+uçak, uçak+gemi, gemi+uçak, tır+demiryolu+gemi gibi taşımacılık hizmetleri veriliyor.


CK GLOBAL LOGISTIC denince akla ilk gelen, lojistik ve taşımacılıkta dünya standartlarında ve ciddi bir marka !
Amacımız konumuzdaki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde, yaratıcısı olmak; bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde bütünsel çözümler üretmektir.

 

 

Merkez Ofis

  •  info@ckgloballogistic.com
  • +90(322) 436 02 66
  • +90(322) 436 02 80

  • Emek Mahallesi Barış Bulvarı No:23/1 , 01180 Adana / TÜRKİYE

İstanbul Ofis

  •  info@ckgloballogistic.com
  • +90(216) 494 49 75
  • +90(216) 494 49 85

  • Aydıntepe Mah.Yavuz Cad.Yıldız İş Merkezi 9/5 Tuzla İstanbul

Ankara Ofis